WAKACYJNE SPOTKANIA DLA PAR

Bycie w związku to jedno z najbardziej intymnych doświadczeń, które magnesuje najpiękniejsze♥ jak i niełatwe momenty życia. Znając wagę tematu chciałabym poświęcić mu więcej uwagi. Reaktywując spotkania re-think inauguruję cykl spotkań dla par, dla których będzie okazją do świadomego poprzyglądania się relacji, próbą odkurzenia podstawowej wiedzy o sobie i pobudzenia tajemniczej energii, która wyzwala chęć do życia razem. Będziemy rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami, szukać skutecznych metod na rozwiązań na sytuacje trudne, z którymi każdy z nas się spotka na co dzień.

Piękne momenty wydarzają się właśnie przy stole, przy wspólnym spożywaniu posiłków, przy rozmowie bez pośpiechu. Wtedy kiedy jesteśmy uważni na siebie i na drugą osobę. Na to doświadczenie zapraszam Was zaraz po spotkaniu, kiedy w ogrodzie w środku lasu zasiądziemy przy kolacji, którą przygotuje dla nas Marcin Jabłoński z restauracji Naturel.

Szczegóły możesz zaczerpnąć stąd:

WAKACYJNE SPOTKANIA DLA PAR

Z wielką nadzieją że Was spotkam i poznam!

Jeśli nie możesz do nas dołączyć podziel się swoimi przemyśleniami, jakie są największe wyzwania szczęśliwego związku? Jak dbasz o świeżość i wyjątkowość swojej relacji z partnerką czy partnerem?

Pozdrawiam Was ciepło!

OR

Leave a Comment