RODZICE RE-THINK

DLACZEGO?

W swoim życiu zawodowym i osobistym doświadczam jak dużym wyzwaniem jest umiejętność oddzielenia ról w jakie wchodzimy na co dzień – partnerki, córki, koleżanki, liderki, współpracownika, przełożonego, przyjaciółki. Największym jednak wyzwaniem jest sytuacja, kiedy na świecie pojawia się młoda istota, za którą bierzemy pełną odpowiedzialność i kiedy wchodzimy w dotąd nieznany dla nas obszar jakim jest rola – rodzica.

Postanowiłam powrócić do swoich korzeni jako coach i zaprosić na autorski cykl warsztatów rozwojowych re-think, re-create, re-act, skierowanych do poszukujących skutecznych dróg samorozwoju.

Kolejność poszczególnych etapów cyklu nie jest przypadkowa. Aby zacząć działać inaczej niż dotychczas potrzebujemy przemyśleć rzeczy na nowo (re-think) i wybrać nowe sposoby zachowania (re-create). Przyglądnąć się sobie, podjąć świadome decyzje i zacząć działać (re-act). Aby wybrać, co jest dla nas najlepsze potrzebujemy uzyskać dostęp do nowej wiedzy i nowych zachowań. Jak to zrobić? Jedną z najskuteczniejszych sposobów są inni ludzie. Właśnie temu służą nasze warsztaty – spotkaniu się z innymi, wymianie myśli i doświadczeń oraz wspólnemu dochodzeniu do tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Zanurzeni w ciszy lasu będziemy przyglądać się sobie, dywagować nad kwestiami naszych działań, prześwietlać potrzeby, pragnienia, a następnie konstruować na nowo i świadomie plan na lepszą rzeczywistość. Zaczynamy od panelu spotkań dla RODZICÓW POWRACAJĄCYCH Z URLOPU MACIERZYŃSKIEGO i TACIERZYŃSKIEGO.

CO SIĘ WYDARZY?
Będziemy inspirować, motywować i wymieniać się doświadczeniem z nowej roli – rodzica. Zastanowimy się jak po przerwie odnaleźć się w życiu zawodowym, a także jak wykorzystać w nim nowo nabyte doświadczenia i umiejętności. Poszukamy również skutecznych narzędzi do rozwiązywania sytuacji trudnych.

DLA KOGO?
Tych, którzy zostają rodzicami
Tych, którzy wracają do pracy po urlopie opiekuńczym
Tych, którzy pracują i posiadają dzieci w wieku 3 lat

CELE:
Pogłębienie wiedzy
Pogłębienie świadomości
Realne zmiany na poziomie zachowania
Większa sprawność w zakresie rozwijanych kompetencji
Większa efektywność pracy

PRZYKŁADOWE TEMATY SPOTKAŃ:
Jak radzić sobie z nadmiarem zadań
Jak sprostać wyzwaniom macierzyństwa/tacierzyństwa
Jak funkcjonować w relacjach z partnerką/partnerem, szefem, współpracownikami
Jak organizować swój czas – jak realizować priorytety
Jak odnaleźć się w nowej roli rodzica
Jak radzić sobie z emocjami
Jak odpoczywać i dbać o siebie
Skąd czerpać energię do działania
Jak poukładać sobie codzienność na nowo po powrocie do pracy
Kim jestem i kim chcę być – mój kierunek rozwoju
Moje zasoby – moje kompetencje – czyli co jest moim skarbcem

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniami i chcesz dowiedzieć się więcej poczytajcie tutaj:

 

RODZICE RE-THINK. WAKACYJNY OBÓZ ROZWOJOWY DLA RODZICÓW

Możesz też kontaktować się z nami bezpośrednio: hej@polna70.pl / + 48 503 008 329.

Mam wielką nadzieję, że spotkam się z Wami na Polnej 70 już wkrótce.

Jeśli nie możesz do nas dołączyć podziel się swoimi przemyśleniami co było dla Ciebie największym wyzwaniem z roli rodzica, kiedy nadszedł czas powrotu do pracy? Jak wyglądał Twój pierwszy tydzień po urlopie macierzyńskim i tacierzyńskim? Dzielcie się tutaj swoimi myślami lub piszcie do mnie tutaj olga.rzycka@polna70.pl

Pozdrawiam Was ciepło!

OR

 

Leave a Comment